RU

У Києві на невизначений час відключають гарячу воду

25.07.2014, 12:59
У Києві на невизначений час відключають гарячу воду - Фото
На деяких під'їздах з'явилися оголошення, що випробування тепломереж успішно проведені, але гаряче водопостачання поки не буде відновлено
У зв'язку з рішенням уряду про обмеження газопостачання Київенерго без гарячої води залишився 4471 споживач, в основному відключення торкнулося мешканців Троєщини, Оболоні та Солом'янського району. У ЖЕКах на питання про те, коли може з'явитися гаряча вода, відповідають, що не раніше опалювального сезону.

Як повідомляє прес-служба Київенерго, в Деснянському районі у зв'язку з економією відключені 1844 споживача, у Солом'янському - 959, в Оболонському - 896, у Шевченківському - 549, у Голосіївському - 78, у Дніпровському - 55, у Дарницькому - 31, у Святошинському - 31, у Подільському - 18, у Печерському - 10.

"В умовах, коли постачання природного газу з РФ в Україну не здійснюються, а диверсифікація газу шляхом поставки газу з Європи по реверсу припинена, згідно з вчорашньою заявою Міненерговуглепром, в перспективі можливе повне призупинення гарячого водопостачання", - повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Київенерго.

Згідно з дорученням Міненерго від 9 липня 2014 року, в якому йдеться про необхідність економії природного газу для проходження опалювального сезону, встановлюються ліміти споживання газу для виробництва теплової енергії, відповідні технологічному мінімуму. "Оскільки відключення споживачів відбувається згідно з дорученням... відновлення гарячого водопостачання буде залежати від перегляду терміну його дії", - зазначають у компанії.

Прогнозний баланс споживання енергоресурсів в Україні формує Кабінет міністрів і профільні відомства, зокрема Міненерго. До Київенерго доводяться відповідні ліміти споживання природного газу на рік. Нещодавно компанія отримала проект прогнозного балансу газу на майбутній опалювальний період, що передбачає зменшення на 30% ліміту споживання газу для потреб теплокомуненерго.

Виробництво теплової енергії Київенерго здійснюється на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, а також на чотирьох станціях теплопостачання і 183 малих котелень. Котельні розміщені в кожному районі міста Києва. Процес відключення теплоджерел компанії від газопостачання триває.

Всього станом на 25 липня в Києві без гарячого водопостачання залишаються 5487 споживачів. У тому числі більше тисячі споживачів відключені у зв'язку з проведенням технічних робіт.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини