RU

У Києві може зникнути Ленінградська площа

05.12.2012, 14:15
У Києві може зникнути Ленінградська площа - Фото
Олександр Бригинець
Прохання про перейменування Ленінградської площі в Дарницьку надійшло голові комісії Київради Олександру Бригинцю від жителів лівобережних районів столиці.

Як повідомляє прес-служба депутата, при позитивному рішенні влади витрати на перейменування та зміни в документах будуть мінімальними, оскільки житлові будинки на цій площі мають адреси прилеглих до неї вулиць, а не Ленінградки.

"Наша комісія не буде поспішати з узгодженням цього питання для того, щоб з'ясувати всебічну думку киян. Хоча для мене особисто бажання громади цілком зрозуміло. В Києві існує площа, яка носить ім'я вже неіснуючого міста - це нелогічно", - зазначив Бригинець.

Громадську думку депутат пропонує дізнаватися шляхом опитування під егідою Дніпровської райадміністрації.

Ленінградська площа в Дніпровському районі Києва розташована між проспектами Миру і Гагаріна, вулицями Будівельників, Сергієнко, Сосюри, ​​Празької та Харківським шосе. Відома своїми пробками в годину-пік. Виникла вулиця у 50-ті роки минулого століття на місці колишнього контрольного пункту (КП) при в'їзді в місто. У ряді письмових джерел фігурує під назвою площа КП. Сучасну назву отримала в 1958 році.

Досьє на Олександра Бригинця
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини