У Києві ліквідовано конвертаційний центр з оборотом 50 млн грн

16.03.2016, 12:00
У Києві ліквідовано конвертаційний центр з оборотом 50 млн грн - Фото
128b5b33c03cfa3825a966668d34fe81.jpg
У Києві та Черкаській області співробітники податкової міліції припинили роботу конвертаційного центру, оборот якого склав понад 48 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба державної фіксальной служби.

Ймовірні втрати бюджету становлять близько 8 млн гривень. Конвертцентр організувала група осіб. Вони створили і зареєстрували на підставних осіб 22 суб'єкти господарської діяльності.

"Фіктивні підприємства формували штучний податковий кредит підприємствам реального сектора економіки, перераховували грошові кошти за товарно-матеріальні цінності, роботи і послуги на розрахункові рахунки зазначених фіктивних підприємств і "податкових ям". Надалі учасники групи знімали грошові кошти дрібними сумами (20-50 тисяч гривень) і повертали клієнтам", - відзначили в прес-службі.

За результатами обшуків виявлено та вилучено 14 печаток, кліше, комп'ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки, втрачені паспорти, бухгалтерські документи і чорнові записи, а також автомобіль Ауді А4.

На розрахункових рахунках транзитно-конвертаційних підприємств заблоковано кошти в сумі 582 тисяч гривень.

Тривають слідчі дії.

У Києві співробітники Державної фіскальної служби ліквідували конвертаційний центр з оборотом 3 мільярди гривень.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю