RU

У Києві кожна школа буде сама приймати рішення про карантин

08.12.2016, 18:04
У Києві кожна школа буде сама приймати рішення про карантин - Фото
e863ca5a9a8b8c54871f790700bc5db3.jpg
Київські навчальні заклади самостійно прийматимуть рішення про введення профілактичного карантину через високу захворюваність учнів на грип і ГРВІ. Про це заявила заступник голови КМДА Ганна Старостенко, передає прес-служба КМДА.

"Сьогодні ми активно співпрацюємо з департаментами освіти і охорони здоров'я КМДА, а також отримуємо оперативну інформацію з районів. Як свідчать показники, в цілому епідемічний поріг для закладів освіти ще не перейдено. Зараз в Києві відсутність дітей в навчальних закладах через хворобу становить 18% , однак це так би мовити "середня температура по палаті". Найбільша кількість відсутніх спостерігається в Шевченківському і Деснянському районах, а найменше - в Оболонському і Подільському. З огляду на нинішню нерівномірність захворювання, ми прийняли рішення дозволити почати локальне призупинення навчального процесу", - повідомила Старостенко.

Була дана можливість кожному закладу освіти самостійно приймати рішення про призупинення навчально-виховного процесу за відсутності 20% дітей від загальної кількості учнів через захворювання на грип та інші респіраторні захворювання, як на рівні школи, так і класу, а також нести відповідальність за прийняті рішення. Дитячі садки закриватися не будуть.

"Зараз важливо проводити елементарні санітарно-протиепідемічні заходи, забезпечити дотримання нормативних показників температури повітря, провітрювання, знезараження повітря за допомогою бактерицидних ламп, а також забезпечити умови для ізоляції дітей в разі виявлення ознак інфекційної хвороби тощо. І що не менш важливо - обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів в закритих приміщеннях", - зазначила Старостенко.

Раніше повідомлялося, що в Києві рівень захворюваності перевищив епідемічний поріг на 4%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини