RU

У Київ ідуть зливи, місто готується до підтоплень

06.06.2013, 09:38
У Київ ідуть зливи, місто готується до підтоплень - Фото
Фото: EPA
Як повідомляє прес-служба КМДА, незважаючи на те, що згідно з висновками фахівців, річка Дніпро не загрожує Києву підтопленням у разі підняття рівня води через інтенсивні атмосферні опади, в місті все ж існує ризик затоплення водою окремих територій.

За даними синоптиків, 11 та 12 червня в Києві очікується істотне погіршення погоди. У місті пройдуть грозові дощі, в окремих районах можливий град та шквали вітру до 15-20 м/с. У зв'язку з цим столичний градоначальник  Олександр Попов доручив створити оперативний штаб реагування на випадок можливого підтоплення територій в місті.

Всім структурним підрозділам КМДА, районним адміністраціям, установам та організаціям міста доручено привести сили, засоби та техніку в стан повної готовності до можливого підняття рівня Дніпра, а також підтоплень окремих територій міста. Особливо це стосується низин, де через низьку пропускну здатність системи водостоків відбувається накопичення зливових вод.

Київавтодор і КП Плесо, а також районні держадміністрації повинні забезпечити належну роботу зливової каналізації, розчистити системи водовідведення, меліоративні канали та ливнеприйомні системи. Також Київавтодор, Київський метрополітен та районі адміністрації повинні обстежити інженерні мережі в підземних пішохідних переходах суміщених зі станціями метрополітену, і в разі необхідності, укомплектувати підземні переходи насосами для відкачування води.

У свою чергу Департамент транспортної інфраструктури повинен забезпечити роботу міського пасажирського транспорту для перевезення пасажирів за маршрутами ліній метрополітену в разі аварійного призупинення руху через підтоплення станцій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини