RU

У Києві дозволили купатися лише на чотирьох пляжах

03.06.2013, 14:53
У Києві дозволили купатися лише на чотирьох пляжах - Фото
5f23a9b2eb0f7c2d73486d3fb12878ad.jpg
Чотири міські пляжі отримали паспорти готовності, повідомив генеральний директор комунального підприємства Плесо Павло Походій.

Вже можна купатися на пляжах: "Дитячий" (Гідропарк), "Золотий" (Гідропарк), "Веселка" (Райдужний масив, Дніпровський район) та "Чорторий" (Деснянський район). "На інших пляжах проведено повторний аналіз води. Днями очікується підписання паспортів готовності пляжів "Передмісна слобідка","Венеція", "Молодіжний" і "Тельбін", - повідомили в прес-службі міськадміністрації.

Перед погодженням паспортів готовності на кожному пляжі обов'язково проводяться забори зразків води з водойми, зразків грунту і піску, води з фонтанчиків для питної води. Перевіряється матеріально-технічне оснащення та кадрова укомплектованість рятувальних постів та пунктів надання першої медичної допомоги.

Всього до літнього відпочинку на воді готується 11 міських пляжів і 14 зон відпочинку біля води. Також готується 50 водних об'єктів, в яких не рекомендується купатися.

Раніше в Плесо заявляли, що до кінця травня відкриють всі 11 пляжів. На підприємстві стверджували, що не підготувалися до купального сезону через паводок.

В цілому станом на кінець травня лише 26% пляжів в Україні отримали дозволи на роботу від Державної санітарно-епідеміологічної служби.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини