RU

У Києві ДАІ масово штрафує водіїв за неправильне паркування

29.04.2013, 12:18
У Києві ДАІ масово штрафує водіїв за неправильне паркування - Фото
Фото: sai.gov.ua
Як повідомляє прес-служба столичної ДАІ, проблема паркування і заторів на столичних дорогах залишається найактуальнішою. Особливо це стосується центральної частини міста. "Систематичні порушення правил зупинки і стоянки транспортних засобів на парковках, хаотичне їх розташування призводять до звуження проїзної частини, виникнення ускладнень у дорожньому русі та заторів", - підкреслили у відомстві.

Для поліпшення ситуації працівники ДАІ перевіряють наявність погоджень місць розташування майданчиків для паркування та схем організації руху на них, відповідність облаштування таких місць дорожніми знаками та розміткою. Особлива увага звертається на відповідність способу постановки автомобілів на майданчиках для паркування. "У разі виявлення порушень у сфері Правил паркування та ПДР щодо посадових осіб та водіїв приймаються заходи адміністративного впливу", - розповіли в Державтоінспекції.

"Наприкінці минулого тижня інспектора ДАІ тільки за дві години на Бессарабській площі, біля торгового центру "Мандарин" за порушення вимог Правил дорожнього руху в частині зупинки і стоянки притягнули до адміністративної відповідальності 21 водія. А з початку цього року за подібні правопорушення до адміністративної відповідальності залучено понад 4 тисяч водіїв транспортних засобів ", - зазначили в ДАІ.

У ДАІ нагадують, що автолюбителі, які ігнорують правила паркування, будуть притягуватися до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на суму від 255 до 340 гривень.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини