RU

У Києві через прорив каналізації провалилася проїжджа частина

14.08.2012, 11:55
У Києві через прорив каналізації провалилася проїжджа частина - Фото
Фото: прес-служба Київводоканалу
Близько восьмої ранку 14 серпня по вул. Зодчих, 26 у Святошинському районі столиці на проїжджій частині стався провал у зв'язку з пошкодженням каналізаційного колектора глибокого залягання, діаметром у місці провалу 1000 мм. У зв'язку з аварією рух транспорту по вул. Зодчих повністю перекрито.

Як повідомляє прес-служба Київводоканалу, розмір провалу становить 10 м в діаметрі і глибиною 7 м. У місці пошкодження верхня частина залізобетонного колектора була повністю зруйнована під дією газової корозії і, втративши несучу здатність, колектор фактично "склався" всередину, що і спричинило провал .

В результаті аварії ніхто не постраждав. Виливу стоків на поверхню через аварійну ситуацію не відбулося.

Зараз через обвалення колектор не працює. На місці бригади Київводоканалу здійснюють першочергові заходи щодо локалізації аварії. Важкі погодні умови значно ускладнюють роботи. Проводиться відкачка дощової води з котловану, розбираються завали. Для відводу стоків з колектора буде встановлено ​​перекачування. Тільки після осушення аварійної ділянки колектора будуть розпочаті роботи з ліквідації пошкодження.

Водопостачання жителям довколишніх районів у зв'язку з аварійною ситуацією припинено не буде. Каналізація району підтримується на належному рівні.

У 2008 році на цьому ж колекторі за цією ж адресою на проїжджій частині трапилася подібна аварія. Тоді колектор в місці пошкодження відремонтували. Колектор по вул. Зодчих вже давно знаходиться в списку найаварійніших об'єктів Київводоканалу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини