RU

У двох районах Києва 13 травня відключать гарячу воду

10.05.2012, 17:12
У двох районах Києва 13 травня відключать гарячу воду - Фото
52e1f15b9f74d1de9466fa53517340f0.jpg
З 14:00 13 травня постачання гарячої води буде припинено у житлових масивах Батиєва гора, Первомайський, Чоколівка, Караваєві дачі, Лук'янівка (частково). Про це повідомляє прес-служба Київенерго.
Зокрема, випробування теплових мереж будуть здійснюватися в межах:

- вулиці Льва Толстого, Привокзальної площі, вулиць Вокзальної, Ползунова, Лукашевича, Повітрофлотського проспекту, вулиць Стадіонної, Тополевої, Фучика, Уманської, Ушинського, Фастівської, Волинської, Вінницької, Медової, Народного ополчення, Ернста, Зеленогірської, Червонозоряного проспекту (частково), вулиць Петра Радченка, Бориса Гаріна, Андрія Головка, Солом'янської, Амосова, Клінічної, Петра Заломова, Огородній, Докучаєвської, Івана Неходи, Петра Красикова, Кудряшова (частина Солом'янського району);

- вулиці Вадима Гетьмана, Польової, Ярослава Галана, Гарматної, Борщагівської, Генерала Тупикова, Машинобудівної, Виборзької, проспекту Перемоги, вулиць Академіка Янгеля, Дашавської, Польової (частина Солом'янського району);

- вулиць Жилянської, Борщагівської, Політехнічної, проспекту Перемоги, вулиць Зоологічної, Дегтярівської, Олени Теліги, Дорогожицької, Пугачова, Багговутівській, Миколи Мурашка, Мануїльського, Лермонтовській, Герцена, Мельникова, Студентської, Миколи Пимоненка, Бехтеревського провулку, вулиць Січових стрільців, Полтавської, Дмитрівській, Павловській, Златоустівській, Павла Пестеля, Комінтерну (частина Шевченківського району).

У Київенерго зазначають, що подача гарячої води після випробувань може затримуватися на час, необхідний для усунення виявлених пошкоджень, про що будуть сповіщені житлово-експлуатаційні організації.

Також в компанії попереджають, що під час перевірки тепломереж можуть виникати пошкодження підземних трубопроводів з утворенням провалин та викидом води на поверхню - на вулицях, у садибах, у підвалах будинків. У зв'язку із цим киян просять дотримуватися правил безпеки і при виявленні провалів, появі води або пари на поверхні ні в якому разі не наближатися до них.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини