RU

У БЮТ показали фото плану забудови Андріївського узвозу

10.04.2012, 11:11
У БЮТ показали фото плану забудови Андріївського узвозу - Фото
Фото: передбачуваного плану забудови, надане Бригинцем
Пустир на Андріївському узвозі між будинками № 12 і 18 в минулу неділю огородили 5-метровим парканом для будівництва готелю. Про це заявив голова комісії КМДА з питань культури і туризму, депутат від фракції БЮТ Олександр Бригинець з посиланням на слова керівників закладів культури, розташованих на Андріївському узвозі.

"Як я і говорив, ніякої реставрації Андріївського спуску не проводиться ... Слідом за початком демонтажу фабрики Юність для зведення Андріївський Плаза починаються роботи ще на одному об'єкті. І це далеко не кінець. Схожі гарячі точки виникнуть ще на більш ніж 10 майданчиках Андріївського узвозу", - упевнений бютівець.

Прес-служба депутата поширила аматорське фото передбачуваного плану реконструкції вулиці, з якого випливає, що на Андріївському узвозі, 14-16 передбачено будівництво готелю. Походження знімка не уточнюється.

За даними Бригинця, крім багатоповерхового готелю, на історичній вулиці також планують побудувати офісний центр (Андріївський узвіз, 10б), будівля з рестораном, виставковим залом і апартаментами (Андріївський узвіз, 6). Замок Річарда, за словами депутата, планують переобладнати у готель, а двір, де знаходяться майстерні Спілки художників України (будинки № 18 і 36), знищити.

Нагадаємо, раніше про домовленості щодо забудови Андріївського узвозу Бригинець заявив, посилаючись на лист ГУ МВС в м. Києві. Депутат заявляв, що забудовники вже нібито обговорюють з представниками Спілки художників умови перенесення їх майстерень подалі від історичної вулиці. Також представники БЮТ стверджували, що влада збирається закрити музей Булгакова під приводом його реконструкції, проте в КМДА запевнили, що музей буде працювати. Голова КМДА Олександр Попов доручив ГУ капітального будівництва завершити роботи з реставрації і благоустрою території та реконструкції інженерних мереж Андріївського узвозу до 25 травня.

Досьє на Олександра Бригинця
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини