RU

У ботсаду ім.Гришка в Києві відкрилася нова експозиція

28.09.2012, 15:29
У ботсаду ім.Гришка в Києві відкрилася нова експозиція - Фото
Вересковий сад
У Національному ботанічному саду ім.Гришка в Києві відкрилася нова експозиція "Пори року". "Назва говорить сама за себе: ми хочемо привернути увагу відвідувачів до колекцій рослин, які в той чи інший період часу найбільш декоративні", - розповів журналістам заступник директора саду з ландшафтного будівництва Микола Шумик.

За його словами, зима буде представлена ​​вічнозеленими хвойними рослинами, весна - переважно рослинами, які цвітуть рано (нарцисами і тюльпанами), літо - однорічними квітучими рослинами, осінь - хризантемами, жоржинами та вересом. Шумик підкреслив, що колекція "Вересовий сад" - найбільша на пострадянському просторі, вона налічує близько 2 тис. рослин, які представляють сім видів і майже сто сортів вересу
.

IMG_3054.jpg
Заступник директора з наукової роботи Микола Гапоненко висловив упевненість, що комплекс буде користуватися популярністю. Він підкреслив, що відкриття нових експозицій найчастіше можливе завдяки меценатським формам співробітництва. "Бюджетного фінансування ботсаду не вистачає, особливо для створення нових експозицій та придбання нових рослин. Ми вітаємо допомогу на розвиток ботанічного саду", - сказав він.

Новий комплекс розташований неподалік від головного входу, його площа складає близько 2 гектарів.

"Ми зацікавлені в тому, щоб ботанічний сад розвивався, щоб з'являлися нові цікаві куточки. Ми впевнені, що" Пори року" доставлять естетичне задоволення кожному відвідувачу", - сказала на відкритті нової експозиції керівник департаменту по роботі з персоналом Групи компаній ЛІГА Ольга Сахнюк. За сприяння Групи компаній ЛІГА на вході до експозиції були встановлені ковані ворота.

IMG_3126.jpg

Нагадаємо, це не перший досвід співпраці Групи компаній компаній ЛІГА з ботанічним садом ім.Гришка. У минулому році при її сприянні було встановлена ​​альтанка для закоханих "камені бажань" і висаджена унікальна колекція магнолій.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини