RU

У 2013 році в Києві може подорожчати комуналка, - Попов

10.12.2012, 10:09
У 2013 році в Києві може подорожчати комуналка, - Попов - Фото
Олександр Попов
Результати прийняття держбюджету-2013 для столиці можуть бути згубними. Непомірні вилучення з бюджету Києва ставлять під сумнів безперебійну роботу ЖКГ, виплати заробітних плат і роботу громадського транспорту. У держбюджеті закладено дуже мало коштів на компенсацію різниці тарифів, тому не виключено, що вже з другого півріччя наступного року кияни платитимуть більше за воду та опалення, заявив голова КМДА Олександр Попов.

"На жаль, ми бюджету на 2013 рік до голосування не бачили, він приймався таємно. Якщо там є гроші на різницю в тарифах, які закладаються у витратну частину НАК Нафтогазу, наприклад, або міністерств і відомств, які забезпечують стабільну роботу енергетичного комплексу та водоканалу - тоді тарифи підніматися не будуть. Але я в цьому сумніваюся", - цитує чиновника Сегодня.

За словами голови КМДА, у поточному році для стримування тарифів Києву потрібно було отримати 5 млрд. грн., і їх він отримав. Питання наступного року поки не обговорювалося, але коли він спливе, зміни в тарифній політиці можуть відбутися: з кожним роком різниця в тарифах збільшується, а держбюджетом забезпечити дотацію складно.

Попов припустив, що подорожчання може відбутися не раніше другого півріччя. "Що стосується Київводоканалу, то він дійсно має один з найнижчих тарифів в країні. Туди потрібно вкладати мільярди ... Ми хотіли б залучити сюди серйозні інвестиції, але для цього водоканал не повинен бути збитковим. Тож тарифи на воду теж можуть змінитися", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше Попов виступив, розкритикувавши прийняття державного бюджету на 2013 рік, назвавши його драконівським і таким, який знищить господарство Києва.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини