RU

У центрі Києва знесуть кілька будівель

08.05.2009, 11:23

Київська міськдержадміністрація (КМДА) дозволила Українській православній церкві Київського патріархату знести за власні кошти будинки N3а, N3б і N5д на пров. Десятинному к Шевченківському районі столиці. Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА, текстом якого володіє ЛІГАБізнесІнформ.

У документі, зокрема, зазначається, що знесення будівель виготовляється у зв'язку з проведенням науково-рятувальних археологічних робіт.

УПЦ (КП) доручено розробити і затвердити проект виконання робіт із знесення цих будівель, а також із винесення інженерних мереж з цієї території.

Крім того, їй доручено здійснити обстеження технічного стану будинку N7 на пров.Десятинному і будинку N6/1 на вул. Володимирській, прилеглих до території археологічних розкопок, і виконати будівельно-монтажні роботи із зміцнення фундаментів цих будинків.

Також УПЦ (КП) доручено встановити відповідні дорожні знаки, огорожу, освітлення, сигнальні ліхтарі в місцях виконання робіт, забезпечити безпечний прохід пішоходів і проїзд автотранспорту.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини