RU

У центрі Києва запустять два музичних фонтани

08.07.2011, 16:32

Восени в столиці запустять два фонтани зі світло-динамічним музичним ефектом - Овальний фонтан на вулиці Хрещатик, 25 і каскадний на вул. Червоноармійській, 119. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Київської міської держадміністрації.

Вже готова проектно-кошторисна документація стадії "Проект". За допомогою комп'ютерного забезпечення передбачається установка поглиблених насосів для створення світло-динамічного музичного ефекту.


Крім того, проведено роботи з обстеження технічного стану залізобетонного перекриття Овального фонтану, який побудований в 1980 році, і отриманий позитивний технічний звіт по подальшій експлуатації фонтану.


До Дня Незалежності України планується демонтувати гранітні плити чаші фонтану, укріпити залізобетонні перекриття, обстежити два металевих резервуари і відремонтувати їх.

Також до 24 серпня виконають роботи по гідроізоляції залізобетонного перекриття і чаші фонтану, встановлять несучий металевий каркас і прокладуть труби з неіржавіючого металу.


Крім того, до Дня Незалежності в планах столичної влади демонтувати гранітні чаші і на каскадному фонтані, а також провести гідроізоляцію залізобетонного перекриття і чаші, встановити несучий металевий каркас, прокласти труби з неіржавіючого металу.

Більш того, планується придбати і встановити нові гранітні плити з іншою конфігурацією.

Завершення робіт по монтажу обладнання, пусконалагоджувальних робіт і запуск об'єктів планується до 28 жовтня поточного року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини