RU

У центрі Києва заборонили відключати гарячу воду і газ

30.09.2009, 12:12

В Шевченківському районі столиці введено мораторій на відключення житлових будинків від газо-, водо-, електропостачання і опалення. Таке рішення прийняли депутати Шевченківської райради у вівторок.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі райради, винятком може стати тільки відключення в зв'язку з аваріями.

"Цим рішенням районна влада хоче донести до людей свою позицію - ми категорично проти будь-якого відключення, яким мало не щодня погрожують киянам столичні монополісти, зокрема, "Київенерго". Районні служби, зі свого боку, ніколи не стануть ініціаторами подібних дій. А оскільки сьогодні "Київенерго" часто перекладає відповідальність на район, на комунальників, на ЖЕКи, ми вирішили розставити всі крапки над "і". У разі масового відключення житлових будинків від споживання стратегічних ресурсів, вся відповідальність буде лежати на монополістах і на столичній владі, яка знаходиться в ними в одній зв'язці", - вказав керівник району Віктор Пилипишин.

Він також закликав депутатів інших районних рад ухвалити аналогічні рішення.

Нагадаємо, заяви про те, що Київ може залишитися без холодної, гарячої води і газу, останнім часом звучать досить часто. Так, в серпні "Київенерго" направила ВАТ "АК "Київводоканал" офіційне повідомлення про відключення з 31 серпня насосного обладнання енергокомпанії для підвищення тиску холодної води через борги підприємства. Це спричинило б відсутність холодної води на верхніх поверхах багатоквартирних будинків.

Водночас, ВАТ "АК "Київводоканал" заперечував наявність боргу перед АК "Київенерго" і наполягав на тому, що це питання має вирішуватися у суді.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини