RU

У центрі Києва заборонили рекламу

23.05.2011, 10:25
У центрі Києва заборонили рекламу - Фото
ab7e8909415f284b8b58c6d3cadff934.jpg

У центрі Києва заборонили рекламу
У Києві введено мораторій на прийом заявок про видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами, а також її розміщення в центрі і на основних магістралях столиці. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

Розповсюджувачам зовнішньої реклами рекомендується до 1 вересня цього року не встановлювати нові рекламні засоби, на які вони отримали дозволи раніше. Крім того, до цієї дати за ще не встановлені, але такі, що мають дозволи рекламні засоби, плата за право тимчасового користування місцями не нараховується і не буде стягуватися.

"Київ, як приймаюче місто УЄФА Євро-2012, має виглядати по-європейськи охайно. А зовнішня реклама, як складова міського середовища, має гармонійно вписуватися в ландшафтно-архітектурну та історико-культурну сферу міста. Таким чином, наше основне завдання - уніфікувати за розміром, кольором, формою рекламні конструкції і скоротити їхню кількість. Без введення мораторію виконання цього завдання неможливе", - вказала начальник Головного управління КМДА з питань реклами.

Дія мораторію поширюється на центральну частину Києва, яка обмежена зовнішніми кордонами: вул. Саперно-Слобідська, Індустріальна, Довженка, Теліги, Електриків, Набережно-Хрещатицька, Наддніпрянське і Набережне шосе, проспекти Червонозоряний і Червоних козаків, Московська площа, площа Великої Вітчизняної війни, Чоколівський бульвар.

Основні магістралі Києва: проспекти Бажана, Возз'єднання, Гагаріна, Визволителів, Генерала Ватутіна, Перемоги, Космонавта Комарова, Повітрофлотський, Академіка Глушкова, Академіка Палладіна, Академіка Заболотного, Броварський, Дніпровська набережна, Харківське і Столичне шосе, Харківська і Ленінградська площі, бульвар Перова, Кільцева дорога, вул. Богатирська.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини