RU

У центрі Києва впорядять 10-кілометровий пішохідний туристичний маршрут

05.05.2011, 14:15
У центрі Києва впорядять 10-кілометровий пішохідний туристичний маршрут - Фото
aa38b040775ea3ce00e55b37e96e9f26.jpg

У центрі Києва впорядять 10-кілометровий пішохідний туристичний маршрут

До Євро-2012 року кияни і гості столиці отримають оновлену набережну Дніпра і 10-кілометровий пішохідний туристичний маршрут з велосипедними доріжками. Таке архітектурне рішення запропонувала команда фахівців із Колумбії, що перемогла у відкритому міжнародному архітектурному конкурсі "Благоустрій центральної частини м. Києва до УЄФА Євро-2012" і відтепер має пріоритетне право визначати загальні принципи розвитку цієї території до Євро і після його проведення у столиці України. Про це повідомляє прес-служба Київської міськради.

За задумом архітекторів, до Євро-2012 у столиці вздовж Дніпра з'являться пішохідні мости, які будуть триматися на опорах, розташованих через рівні проміжки. Отже, дійти до ріки можна буде не перериваючи рух транспорту магістралями. Крім благоустрою набережної, до футбольного чемпіонату впорядять 10-кілометровий пішохідний маршрут вздовж річки. За маршрутом будуть розміщені "ленд-арт" об'єкти і встановлені тимчасові архітектурні споруди.

Крім того, на Контрактовій площі з'являться тимчасові павільйони, на Поштовій площі - оглядові вежі. На Арсенальній площі буде створено дизайнерський парк, який стане виставковим майданчиком для новаторських міських меблів і реклами українського дизайну. Європейська площа під час Євро-2012 тимчасово буде перетворена у вільну від транспорту зону художніх інсталяцій.

Безпосередньо на воді Дніпра, за проектом, передбачено створити на понтонах простір для дозвілля і відпочинку, впорядити концертні майданчики і кафе. Протягом усього 10-кілометрового пішохідного маршруту будуть створені умови для переміщення велосипедистів і людей з особливими потребами (ширина доріжки становитиме мінімум 6 метрів).

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини