RU

У травні Троєщину та правий берег з'єднає електричка

12.02.2009, 12:26

Південно-Західна залізниця збирається до травня підготувати до запуску міську електричку, яка з'єднає масив Троєщина і правий берег. Про це днями заявив начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопишин.

Зараз відомство займається питанням облаштування платформ для посадки і висадки пасажирів, а міські будівники - під'їздами до цих станцій міського транспорту.

Графік руху електрички вже розроблено, і на сьогоднішній день продовжується опрацювання договору з мерією про компенсації витрат на перевезення пасажирів.

Нагадаємо, для поліпшення транспортного сполучення Троєщини з правим берегом Київський міський голова Леонід Черновецький раніше доручив провести опитування серед жителів житлового масиву щодо поліпшення руху громадського транспорту. У пасажирів запитували, в який час їм зручніше користуватися електричкою, до яких кінцевих зупинок вони будуть їхати, якими маршрутами громадського транспорту користуються зараз і т.п.

Також нагадаємо, що Південно-Західна залізниця спільно з Київською міськдержадміністрацією збирається організувати рух міських електропоїздів по "залізничному кільцю" у Києві. Передбачається, що рух по Північному півкільцю відкриється в I півріччі 2009 року.

Залізниця пропонує запровадити рух електропоїздів в години "пік": вранці з 6:00 до 9:00 та увечері з 17:00 до 21:00 з інтервалом в 15 хв. Спочатку нова електричка буде курсувати по Північному півкільцю з пересадковими вузлами на "Борщагівці", "Рубіжевській", "Сирцю", "Вишгородській", "Зеніті", "Київ-Петрівці", "Городній", "Лівобережній" і "Дарниці". "В I кварталі 2009 року плануємо відкрити рух по Північному півкільцю: "Дарниця", "Київ-Дніпровський", "Оболонь", "Київ-Петрівка", "Борщагівка". Експлуатацію другого півкільця ми впровадимо після відкриття руху по новому залізничному мосту", - заявляв раніше А. Кривопишин.

Концепція організації руху міських електропоїздів у Києві та поїздів приміського сполучення розробляється для розв'язання проблеми руху столичного транспорту в години "пік".

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини