RU

У столичної "підземки" буде нова літера "М"

04.08.2008, 17:36

Після вдалого експерименту з новою емблемою метрополітену "М" на станції "Лівобережна", служба електропостачання продовжила роботу з її встановлення на станціях метрополітену "Дарниця", "Гідропарк" та "Мінська".

Як повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен", емблема підсвічується за допомогою світлового кабеля (Duralight) напругою живлення 220В.

Використання сучасного типу кабеля для підсвічування забезпечить тривалу та безперебійну роботу встановленої емблеми "М", оскільки він виотовлений за новітніми світлодіодними технологіями і має суцільне підсвічення.

Нагадаємо, зараз на об'єктах метрополітену використовуються емблеми "М" з газосвітловими трубками, які живляться напругою 10кВ.

Перші станції київського метрополітену відкрито у 1960 році. За 47 років у Києві побудовано три лінії метро протяжністю близько 60 км, на яких розташовано 46 станцій. Пасажирообіг метрополітену становить близько 2,3 млн. людей за добу. До 2012 року у Києві планується відкрити 20 нових станцій метро. Внаслідок цього протяжність ліній підземної залізниці збільшиться на 20 км.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини