RU

У справі екс-чиновника Черновецького допитують свідків

21.07.2011, 15:51

У справі колишнього начальника головного управління охорони культурної спадщини Київської міської держадміністрації почали допитувати свідків. Про це пише Комсомольська правда в Україні.

За інформацією видання, вчора відбулося засідання в Оболонському райсуді Києва, в ході якого був допитаний лише один свідок. Питання стосувалися надання однією з фірм транспортних послуг для управління.

На думку адвоката Кухаренка Руслана Баклана, свідок нічого важливого для суду не повідомив. "Жодних свідчень, що підтверджують провину мого клієнта, свідок не повідомив. Розцінювати його свідчення як докази, на мій погляд, не можна", - сказав адвокат.

Нагадаємо, Кухаренко був затриманий у вересні 2010 року. Його випустили із СІЗО 25 січня.

За даними СБУ, держслужбовець уклав договори з надання юридичних послуг, які в повному обсязі не надавалися, а також договори на оренду автомобілів з порушенням норм бюджетного законодавства.

Стосовно екс-чиновника порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України. Столична прокуратура затвердила обвинувальний висновок по цій кримінальній справі, і воно було направлено в Печерський районний суд столиці для розгляду по суті.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини