RU

У приміщенні київської мерії хочуть продавати м'ясо і ковбасу

26.10.2010, 15:20

Адміністративна будівля Київської міської держадміністрації поступово перетворюється у філію Бессарабського ринку. Про це заявив депутат Київради Олексій Давиденко, коментуючи звернення Об'єднаного комітету профспілки Київради і КМДА про відкриття у приміщенні мерії столу замовлень з продажу м'яса, м'ясних консервів, ковбасних виробів, а також кіоску з продажу чаю.

"Відтепер у Київраді можна буде придбати не тільки свіже м'ясо, ковбасу, консерви, але й запастися чаєм, вирощеним на Шрі-Ланці. І взагалі, навіщо давати дозволи на продаж тільки чаю чи ковбаси? Давайте відразу перетворимо Київраду в Центральний гастроном, який вже декілька років не працює у сусідньому приміщенні. Можна ще впровадити систему знижок і дисконтних карток", - зазначив О.Давиденко, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у його прес-службі.

Політик наголосив, що продукти харчування треба продавати у магазинах, а не в адміністративних будівлях. Однак, за його словами, в приміщенні київської мерії вже продаються не тільки м'ясні і ковбасні вироби, але копчена риба і оселедець.

"У мене виникає питання: для чого відкривати у приміщенні Київради ще один кіоск з продажу м'яса? Невже для розвитку конкуренції?" - сказав депутат.

О.Давиденко також зазначив, що у КМДА обговорюється можливість відкриття в адміністративному приміщенні на вул. Хрещатик, 36 ресторану для всіх охочих.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини