RU

У Попова вирішили, що продадуть у Києві

21.01.2011, 10:50
У Попова вирішили, що продадуть у Києві - Фото
79bcf7ea8272801fd68e390ca151f5da.jpg

У Попова вирішили, що продадуть у Києві

Київська міська держадміністрація підготувала і передала на розгляд депутатів постійної комісії Київради з питань власності проект Програми приватизації комунального майна територіальної громади Києва на 2011-2012 роки. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі КМДА.

"Ми пропонуємо виставити на продаж ті об'єкти, про яких є достовірні відомості, що вони не були приватизовані раніше, там не містяться установи і організації, які забезпечують життєдіяльність міста, вони не використовуються медичними установами або органами громадського правопорядку", – зазначив заступник глави КМДА Олександр Пузанов.

Серед основних пріоритетів Програми чиновник назвав: збільшення надходжень до бюджету Києва від приватизації, підвищення конкурентоздатності і прозорості процедур відчуження майна, продаж дрібних і малоліквідних пакетів акцій, збиткових і малоприбуткових підприємств, об'єктів незавершеного будівництва, а також залучення покупців, які зацікавлені у довгостроковому розвитку підприємств.

О.Пузанов наголосив, що у проект Програми не увійшли об'єкти історико-культурної спадщини, а також нерухомість і майнові комплекси, які є у користуванні комунальних підприємств.

Заступник глави КМДА зазначив, що продаж об'єктів приватизації проходитиме переважно на аукціонах. За його словами, це значно збільшить надходження коштів до міського бюджету. До того ж передбачається конкурсний відбір осіб, які будуть уповноважені на проведення аукціонів з продажу комунального майна.

Проект Програми вміщує перелік об'єктів нерухомості, які підлягають приватизації; перелік господарських товариств, пакети акцій і частки яких належать територіальній громаді Києва і підлягають продажу. Окремо на затвердження депутатів пропонується перелік господарських товариств, які не підлягають приватизації. Серед них: АТ "Компанія Київенергохолдинг", ВАТ ХК "Київміськбуд", ВАТ "АК "Київводоканал", ВАТ "Київгаз", ВАТ "Хліб Києва" тощо.

За словами О.Пузанова, у кінці минулого року в комунальну власність міста були включені об'єкти, які були у власності ліквідованих районних рад. Зараз проробляються пропозиції районних у Києві державних адміністрацій про перелік об'єктів приватизації на предмет можливості їхнього включення у Програму приватизації.

Програма приватизації комунального майна територіальної громади Києва на 2011-2012 роки набуде чинності після її затвердження депутатами Київської міської ради.

Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини