RU

У Попова придумали, як відгородити чиновників від мітингувальників

20.09.2011, 23:05
У Попова придумали, як відгородити чиновників від мітингувальників - Фото
c846e1ba2cff55f5fe33089e3bc423f8.jpg

У Попова придумали, як відгородити чиновників від мітингувальників
Нове положення про порядок організації й недержавних масових громадських заходів у столиці обмежить права на проведення суспільних заходів у столиці біля держустанов. Текст відповідного документа опублікований на сайті Київської міськдержадміністрації.

Зокрема, згідно з пунктом 11.2 положення, масові заходи можуть проводитися на відстані не менш 100 метрів від будівель, у яких розміщені державні органі й органи місцевого самоврядування, "якщо інше не передбачене відповідними рішеннями цих органів або в спеціально відведених для цього місцях". Проведення заходів дозволяється з 09:00 до 22:00 "крім випадків, зазначених у розпорядженні Київської міської державної адміністрації".

Разом з тим, пунктом 11.4 забороняється встановлення малих архітектурних форм, до яких крім кіосків і ларків зараховують і намету.

Також адміністрація буде відмовляти в проведенні акцій, проведення яких заплановано у тому ж місці та у той же час, що й міські або державні заходи, а також у жалобні дні.

Крім цього вводиться норма обліку суспільної думки, яка також може стати приводом для відмови в проведенні масової акції, якщо буде зафіксований високий рівень не підтримки проведення заходу. Вивчати результати досліджень суспільної думки повинна також міська адміністрація.

Крім того, суттєво розширений список необхідних для подачі заявки на проведення заходу документів. Тепер організатори в числі інших документів повинні подати також регламент заходу. У ньому повинні бути розписані назва й форма проведення акції; її сюжет, назва, мета і зміст; маршрут проведення заходу й приблизний кількість учасників, дата й час проведення репетицій, відзначений використання технічних засобів і т.д.

Також, згідно з текстом документа, міськадміністрація має право без узгодження з організаторами відправити на захід свого представника, який буде стежити за його проведенням.

Зауваження й пропозиції в Київській адміністрації до документу приймають до 12 жовтня.

Робота Київради: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини