RU

У Попова обіцяють не відключати воду в центрі Києва

08.12.2010, 16:45

Жителі центральних районів столиці більше не відчуватимуть нестачу питної води. Про це заявив глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов під час введення в експлуатацію нової водопровідної магістралі від вул. Глибочицької до вул. Володимирської.

"Протягом тривалого часу жителі центральних районів міста у години піків відчували гостру нестачу питної води. Введення в експлуатацію нового водогона дасть змогу нам вирішити цю проблему і забезпечить жителів достатньою кількістю питної води 24 години у доби", зазначив О. Попов, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі мерії.

За словами чиновника, до сьогоднішнього дня подача води у центр міста здійснювалася діючим водоводом Д=500. У часи пікового навантаження і розбору води, тиск у водопровідній мережі знижувався до мінімального, внаслідок чого послаблялася подача води.

"Водопровідна і каналізаційна система Києва перебуває у жахливому стані. Кількість аварій, які виникають майже щодня, не витримує ніякої критики. Я впевнений, що питання має вирішуватися комплексно", - зазначив глава КМДА.

Попов та його команда: добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини