RU

У Печерському районі Києва побудують житловий комплекс

18.07.2008, 14:33

У Печерському районі столиці побудують житловий комплекс з повною інфраструктурою.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації (КМДА), Київський міський голова Леонід Черновецький вже підписав розпорядження про дозвіл на прокладення інженерних мереж до житлового кварталу на вул. Професора Підвисоцького. Зокрема, буде здійснено роботи із прокладання двох кабельних ліній 10 кВ з реконструкцією трубного колектора, водопроводу, теплових мереж і телефонної каналізації.

Виконавцями робіт визначені ТОВ "ПЕРЕС", ТОВ "Київська енергетична будівельна компанія" і ТОВ "Українська мультисервісна мережа". Замовником прокладення мереж, згідно з розпорядженням, визначено ТОВ "Будспецсервіс", якому доручено після закінчення будівництва теплових і водопровідних мереж забезпечити переведення всіх споживачів на тепло- і водопостачання від новозбудованих мереж.

Відповідно до розпорядження, нові мережі буде передано в комунальну власність міста з подальшою передачею їх у власність і користування АЕК "Київенерго" і ВАТ "АК "Київводоканал".

На час виконання цих робіт буде тимчасово перекрито рух транспорту, крім наземного пасажирського та автомобілів спеціального призначення.

Нагадаємо, раніше було видане розпорядження КМДА "Про дозвіл на проектування і будівництво житлового комплексу з об'єктами суспільно-громадського призначення і підземним паркінгом на вул. Підвисоцького (на території колишнього військового містечка N2) в Печерському районі".

Досьє на Леоніда Черновецького >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини