RU

У мерії розповіли, коли у Києві зникнуть пробки

17.03.2010, 12:30

Пробки на київських дорогах зникнуть тоді, коли жителі столиці віддадуть перевагу особистому автомобілю над громадським транспортом. Таку думку висловив заступник мера Києва Валерій Миронов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі чиновника, до того ж він зазначив, що зараз в Європі наступає ера інтермодального засобу пересування, коли громадський транспорт поступово витісняє машини за межі центра і звільняє дороги для пішоходів.

"До того ж є розуміння з боку влади столиці, що альтернативою пересування на особистому авто, якщо це буде громадський транспорт, має бути пропозиція комфорту, швидкості і зручності. І якщо розуміння того, що засіб, який везе сто-двісті осіб, важливіше, ніж те, в якому сидить один-два, приживеться у розумах містян, столиця відчує на собі транспортне полегшення", - наголошував В.Миронов.

За словами чиновника, світова практика доводить, що будівництво нових розв'язок, доріг і магістралей, а також підземних парковок у центрі міста, не є вирішенням проблеми пробок.

"Саме тому я вважаю, що одним з визначальних чинників, здатних полегшити пересування по місту в короткостроковій перспективі, може стати різноманітність взаємозамінного громадського транспорту - як наземного, так і підземного", - додав він.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини