RU

У КМДА не признаються, скільки витратили на піар Попова з бюджету

03.06.2011, 17:15
У КМДА не признаються, скільки витратили на піар Попова з бюджету - Фото
1ab9f42dad05298ab21ccfdb7a20e857.jpg

У КМДА не признаються, скільки витратили на піар Попова з бюджету
Напередодні Дня Києва столицю наповнили білборди з привітанням від імені глави Київської міської адміністрації Олександра Попова. На думку політологів, поява чиновника на рекламних щитах свідчить про старт передвиборчої кампанії.

Редакція ЛІГАБізнесІнформ спробувала з'ясувати, скільки столичних білбордів заклеїли привітанням Попова і скільки коштував платникам податків піар влади напередодні виборів столичного градоначальника, що вимальовуються у найближчій перспективі.

Як повідомили у прес-службі КМДА у відповідь на інформаційний запит агентства, ініціатором розміщення привітання Попова з Днем Києва стало управління преси та інформації. Зведення вартості заклеювання білбордів у міськадміністрації редакції не надали, зазначивши лише, що привітання - інформація соціального характеру і розміщується на носіях, вільних від комерційної реклами. У КП Київреклама, за чиї кошти має фінансуватися виготовлення такої інформації, назвати затрачену суму відмовилися.

Проте, за даними київських рекламних агентств, вартість широкоформатного друку на один білборд, зайнятий привітанням Попова, коливається у межах 200-300 грн., а середня вартість розміщення (оренда носія) - 3 тис. грн. у місяць. Отже, навіть якщо у столиці заклеїти 100 білбордів з привітаннями глави КМДА, і воно провісить місяць, то на це з міського бюджету піде близько 300 тис. грн.

Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини