RU

У Кличка прогнозують нове подорожчання комунальних послуг у Києві

02.07.2009, 13:28

Проблеми з гарячою водою у Києві передують новому подорожчанню комунальних послуг у столиці. Про це заявили депутати від Блоку Кличка у Київраді.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі цієї політичної сили, партійці, зокрема, вказали: "Сьогоднішній шантаж з гарячим водопостачанням розігрується за вже відпрацьованою владою схемою. Киян такими незаконними методами поступово готують до нового стрибка цін на житлово-комунальні послуги. І це незважаючи на те, що суд поки що не виніс вердикт щодо трьох розпоряджень про підвищення тарифів на послуги ЖКГ, оскаржених Блоком Кличка".

За словами представників Блоку Кличка, провина за те, що кияни залишилися без гарячої води, лежить на міській владі: "Замість того, щоб робити чергову заяву про "нормальний тиск газу в мережах", влада повинна була швидко і якісно вирішити цю проблему. Але столичні "професіонали", приймаючи бюджет Києва, не передбачили коштів на компенсацію різниці в тарифах у повному обсязі, як того вимагає закон. Замість того, щоб виконувати свої зобов'язання перед міською громадою і турбуватися про надання послуг в повному об'ємі, київська влада турбується тільки про свої гаманці".

Партійці наполягають на терміновому звіті міської влади і керівництва "Київенергохолдингу" на засіданні Київради 9 липня щодо ситуації в комунальній сфері столиці. Також вони наголосили, що необхідно зробити перерахунок платежів киян з урахуванням ненадання послуг під час проведення випробувань теплових мереж.

Нагадаємо, тарифи на комунальні послуги у Києві підвищилися з 1 червня.

Нові тарифи на комунальні послуги в столиці у цифрах>>>

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини