У Київській області можуть обмежити пересування людей у вихідні та на Пасху

10.04.2020, 18:00
У Київській області можуть обмежити пересування людей у вихідні та на Пасху - Фото
В.о. голови Київської ОДА Василь Володін (фото - facebook.com/koda.gov.ua)

Київська обласна держадміністрація рекомендує органам місцевого самоврядування області обмежити пересування людей у ​​вихідні дні і на Великдень. Таке рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської ОДА, повідомляє прес-служба адміністрації.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Там пояснили, що рішення прийнято з метою запобігання поширенню COVID-19.

Комісія вирішила:

- рекомендувати органам місцевого самоврядування Київської області обмежити пересування і перебування людей в громадських місцях в період вихідних та святкових днів з 13:00 11 квітня до 06:00 13 квітня; і з 13:00 18 квітня до 06:00 21 квітня;

- посилити контроль за дотриманням встановлених обмежень на території населених пунктів, в тому числі в парках, лісопаркових зонах і в місцях масового перебування людей;

- посилити контроль виконання обмежувальних заходів в культових спорудах;

- обмежити доступ громадян до місць поховань і з дотриманням правил карантину: не більше, ніж по двоє людей і в захисних масках.

При виявленні в організованих трудових колективах хворих коронавірусом комісія рекомендує:

- на 14 календарних днів ввести протиепідемічні обмежувальні заходи;

- скласти план ліквідації осередку інфекційного захворювання за кожним таким суб'єктом господарювання та контролювати виконання.

Також комісія Київської ОДА рекомендує поінформувати населення "про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення санітарних правил і санітарного законодавства".

Це не означає, що рішенням вказаної комісії у всіх населених пунктах Київської області буде заборонено пересування людей. Комісія рекомендує місцевим органам влади прийняти таке рішення. Поки про реакцію влади нічого невідомо.

  • Вчора в.о. голови Київської ОДА Василь Володін заявив, що в Київській області в суботу та неділю, швидше за все, буде введений режим максимального обмеження пересування.
  • У Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях у вихідні дні будуть введені надзвичайні заходи через пандемію коронавірусу. Можливо введення комендантської години.
  • У Чернівецькій області 11 і 12 квітня не будуть працювати ні продуктові магазини, ні АЗС. Влада посилює обмежувальні заходи в рамках, як вона каже, боротьби з коронавірусом.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю