RU

У Києві відклали запуск е-квитка

22.10.2019, 14:54
У Києві відклали запуск е-квитка - Фото
Фото: Facebook

Запуск електронного квитка в Києві в промислову експлуатацію, який був запланований на 1 листопада, переноситься, повідомив у коментарі LIGA.net директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

"Для того, щоб використання e-квитка було зручним для всіх без винятку пасажирів, його запуск в промислову експлуатацію відбудеться в 2020 році, а не 1 листопада 2019 року. Найближчим часом КМДА визначить точну дату введення системи", - сказав Назаров.

Також він зазначив, що зміна дати пов'язана з рішенням декількох питань.

"Це організація проїзду пільгових категорій пасажирів, зареєстровані в Києві. Дане питання повинно вирішуватися на державному рівні. Також залишається відкритим питання виготовлення електронних учнівських квитків. Фінансування на це Київрада повинна виділити ще влітку. Однак останнє пленарне засідання було в травні", - говорить Назаров.

Нагадаємо, що 30 жовтня міська влада планувала повністю вивести з обігу жетони в метро і паперові квитки при оплаті проїзду в міському наземному транспорті. Їх повинні були повністю замінити квитки з QR-кодами і безконтактні транспортні картки.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини