RU

У Києві на Подолі розширили пішохідну зону

02.05.2018, 10:39
У Києві на Подолі розширили пішохідну зону - Фото
Фото: Андрій Гудзенко / Liga.net

З 1 травня на Подолі розширили пішохідну зону на Контрактовій площі та вдосконалили схему руху транспорту. Про це повідомляє прес-служба Київської міської адміністрації.

З Контрактової площі приберуть бетонні блоки, які захищали транзитний проїзд перед центральним корпусом Києво-Могилянської академії. Перекриють заїзд на площу з вулиці Іллінської, залишиться (але буде відгороджений) транзитний проїзд по вулиці Григорія Сковороди. До пішохідної зони приєднають комплекс Братського монастиря Києво-Могилянської академії.

Тепер транспорт, який рухався перед Києво-Могилянською академією, буде ходити з іншого боку кварталу, по вулиці Волоській, напрямок руху якої змінюється на протилежний. Також на вулиці Набережно-Хрещатицька планується зменшити пробки завдяки перенесенню лівого повороту на Поділ з вулиці Спаської на вулицю Хорива.

З вулиці Набережно-Хрещатицькоїна вулицю Хорива буде лівий поворот з двох смуг, який буде регулюватися світлофором. Лівий поворот на вулицю Спаську закриють.

Лівий поворот з вулиці Верхній Вал на вулицю Межигірську буде здійснюватися через вулиці Константинівську і Хорива. А перенесення частини потоку в бік Куренівки на вулицю Волоську розвантажить вулицю Межигірську.

Також будуть встановлені роздільники потоків на вулиці Хорива між вулицями Межигірською та Костянтинівською.

Фото: Facebook / Департамент транспортної інфраструктури КМДА

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини