RU

У Київському зоопарку померла зебра

30.03.2010, 11:45

У Київському зоопарку в понеділок, 29 березня, помер самець зебри Гранта.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі зоопарку, інцидент стався рано-вранці під час переведення тварин із зимового стійла.

"Зоологи вважали, що температура повітря вже дозволяє перевести африканських зебр із зимового стійла на відкрите утримування. Спочатку перегнали двох самиць, потім до них випустили самця. Самець, який завжди відрізнявся буйною вдачею, настільки зрадів весні, що не розрахував силу стрибка, посковзнувся і при падінні зламав шийний відділ хребта", - заявили у прес-службі.

За словами заступника генерального директора з зоовідділення Анатолія Шульги, за цим фактом почато службове розслідування.

"Переведення копитних тварин зі стійла в загороду, особливо після тривалої зими, завжди пов'язане з ризиком травм і загибелі тварин. Подібні випадки бували практично у всіх зоопарках і природному парку. Хоч, звичайно ж, це не знімає відповідальності зі співробітників за загибель тварини", - наголосив він.

Нагадаємо, це не перша смерть тварини у столичному зоопарку за останні декілька місяців. Так, в останні дні зими помер амурський тигр за прізвиськом Іван, а у грудні минулого року - усурійський білогрудий ведмідь за прізвиськом Ося.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини