RU

У Київському зоопарку помер верблюд

26.05.2010, 13:00

У Київському зоопарку помер верблюд. Причиною смерті тварини стало отруєння. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявила директор зоопарку Світлана Берзіна.

"Результати розкриття показали, що це отруєння", - зазначила вона.

Директор зоопарку також наголосила, що перші ознаки виявилися ще минулого тижня: "Минулого четверга тварина відмовилася від їжі і питва, у нього були ті ж симптоми, що і у яків. Увесь цей час лікарі не відійшли від верблюда, боролися за його життя, але врятувати не вдалося".

С.Берзіна пов'язує загибель верблюда з іншими смертями тварин у зоопарку. Вона також заявила про намір подати відповідну заяву до правоохоронних органів.

Нагадаємо, це не перша смерть тварини у Київському зоопарку за останні декілька місяців. Так, 26 квітня помер азіатський слон Бой. За словами С.Берзіної, тварину отруїли. Вона також зазначала, що причиною смерті слона могла стати токсична отрута, яка спричиняє порушення згортання крові.

Також у кінці березня загинув самець зебри Гранта, в останні дні зими помер амурський тигр за прізвиськом Іван, а у грудні минулого року помер уссурійський білогрудий ведмідь за прізвиськом Ося.

Крім того, на позаминулому тижні у столичному зоопарку заявили, що невідомі намагалися отруїти яків.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини