RU

У Київському зоопарку помер шимпанзе

02.09.2010, 14:00

У Київському зоопарку в середу ввечері помер самець шимпанзе за кличкою Джонні. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомила директор звіринця Світлана Берзіна.

За її словами, причина смерті тварини поки невідома і буде встановлена після розтину. Однак за попередніми даними, самець шимпанзе помер через ниркову недостатність. "Тварина з’явилася в нас недавно і перебувала на карантині. Очевидно, що вже тоді вона була нездоровою, а за останній тиждень її стан погіршився. Співробітники зоопарку намагалися зробити все можливе для порятунку шимпанзе, але, на жаль, їм це не вдалося", - заявила С.Берзіна.

Директор Київського зоопарку також зазначила, що звіринець не відмовляється від ідеї отримати нового самця шимпанзе. "Це була спроба створити групу для розмноження, оскільки зараз у зоопарку є молоді самиці. Але і зараз ми не відмовляємося від цієї ідеї", - заявила вона.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що колекція приматів Київського зоопарку поповнилася молодим самцем шимпанзе за кличкою Джонні.

Ольга ВОЙТОВИЧ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини