RU

У київському транспорті встановлять турнікети

12.05.2010, 16:25

Столичний наземний транспорт обладнують пристроями для прочитування безконтактних електронних карток і турнікетами до кінця поточного року. Про це йдеться у розпорядженні міськадміністрації від 30 квітня, текст якого є у ЛІГАБізнесІнформ.

Установку цих пристроїв у тролейбусах, автобусах і трамваях має здійснити КП "Київпастранс". Також підприємству доручено обладнати транспорт мобільними касовими апаратами для оплати разових поїздок за готівку з поступовим виведенням з обігу абонементних талонів.

Передбачається, що КП "Київпастранс" закупить пристрої для прочитування безконтактних електронних карток, турнікетів і мобільних касових апаратів на умовах фінансового лізингу за власні кошти з подальшим відшкодуванням витрат.

У мерії зазначили, що мета нововведення - створення автоматизованої системи оплати проїзду і обліку пасажирів у міському наземному громадському транспорті, поліпшення фінансового становища КП "Київпастранс", забезпечення повноти збору оплати за проїзд і ліквідацію зловживань при продажі квитків.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини