RU

У київському метро зроблять ремонт

26.01.2011, 13:50

У 2011 році Служба колії, тунельних споруд і будівель київського метро планує капітальний ремонт на об'єктах "підземки". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі КП "Київський метрополітен".

Зокрема планується зробити капітальний ремонт пересадкового тунеля станцій "Хрещатик" - "Майдан Незалежності"; підземних переходів станцій "Берестейська" і "Вирлця"; ремонт стелі на І і ІІ коліях станцій "Нивки" і "Святошин", ремонт гранітної підлоги платформи станції "Дніпро".

Крім того, планується відремонтувати шляхові стіни (із заміною системи водовідводу) на станції "Республіканський стадіон", підземні переходи станцій "Дарниця", "Святошин", "Оболонь", "Осокорки", "Харківська" і "Театральна".

Також заплановано поточний ремонт склепінь ескалаторних тунелів на станціях "Шулявська", "Житомирська", "Університет", "Політехнічний інститут", "Республіканський стадіон" і "Либідська"; ремонт касових залів на станціях "Лісова", "Тараса Шевченка", "Палац Україна" і "Республіканський стадіон"; ремонт стелі на платформах станцій "Чернігівська", "Гідропарк", "Дарниця" і "Лівобережна".

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини