RU

У київському метро запускають "історичний" вагон

25.03.2010, 09:55

Зі станції "Університет" Святошино-Броварської лінії київського метрополітену сьогодні почне прямувати "історичний" вагон. Рух цього "музею на колесах" буде організований у складі одного з поїздів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КП "Київський метрополітен", оформлення історичного вагона виконане спільними зусиллями професійних дизайнерів і працівників "підземки" на базі вагона типу "Е" 1969 року випуску. Особливість вагонів цього типу полягає у тому, що для внутрішнього оформлення використовувалися дерев'яні деталі, зокрема, рами вікон, а його стіни обклеєні линкрустом - одним із найцінніших видів шпалери.

У київському метро запускають "історичний" вагон

У вагоні будуть розміщуватися історичні відомості про метрополітен з моменту введення його в експлуатацію у 1960 році. Отже, пасажири зможуть ознайомитися з легендарною історією транспорту, яким вони користуються щодня протягом багатьох років, зазначили у прес-службі "підземки".

Нагадаємо, перші станції київського метрополітену були відкриті у 1960 році. За цей час у Києві побудовані три лінії метро протяжністю майже 60 км, на якому розташовані 46 станцій. Пасажирообіг метрополітену становить 1,5-2 млн. людей за добу.

6 листопада 2010 року Київському метрополітену виповнюється 50 років.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини