RU

У київському метро з'являться нові вагони

19.04.2010, 17:15

КП "Київський метрополітен" готується до запуску нових вагонів на Сирецько-Печерській лінії. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Зокрема проводиться підготовка до обкаточних випробувань сцепа з п'яти вагонів виробництва ВАТ "Кременчуцький вагонобудівний завод". У вагонах монтується система реєстрації параметрів руху, система автоматичного регулювання швидкості і налаштовується пневматичне обладнання. Крім того, проводяться додаткові випробування системи вентиляції у зв'язку з внесенням змін після зауважень.

Також зараз проходять наладку вісім головних вагонів виробництва ЗАТ "Вагонмаш" (Санкт-Петербург). Очікується, що найближчим часом метрополітен отримає шість проміжних вагонів виробництва ВАТ "Метровагонмаш" (Москва).

Нагадаємо, у березні на Сирецько-Печерській лінії столичного метрополітену запустили новий склад російського виробництва. Ззовні поїзд майже нічим не відрізняється від своїх попередників, однак чиновники стверджують, що він більш комфортний і безпечний для перевезення пасажирів.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини