RU

У київському метро з'явилися нові проїзні

08.09.2008, 10:37

Від сьогоднішнього дня в київському метро запроваджуються нові проїзні квитки на основі безконтактних карток (БК). Проїзні квитки розраховано на 30 календарних днів, починаючи від дати першого проходу через автоматичний контрольний пункт, а не від дати купівлі квитка.

Як повідомляє прес-служба Комунального підприємства "Київський метрополітен", БК є складним електронним пристроєм. У зв'язку з цим необхідно дотримуватися певних правил їхнього зберігання. Так, картки не можна зберігати за температури нижче мінус 10 С та вище плюс 60 С, а також "у вологому агресивному середовищі". Крім того, нові проїзні не рекомендується згинати, механічно навантажувати та тримати в міцному електромагнітному полі.

БК не можна зберігати разом із монетами, металевими предметами та стільниковими телефонами, а рекомендується носити у спеціальному захисному неметалічному футлярі або гаманці. Під час користування картку необов'язково виймати з футляру або гаманця.

Нагадаємо, нові проїзні діють паралельно з чинними. Рідерами БК поки що обладнано 80% автоматичних контрольних пунктів (АКП). До кінця року планується обладнати всі АКП.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини