RU

У київському метро виключають ймовірність зіткнення поїздів

24.06.2009, 15:42

Зіткнення поїздів у київському метро неможливе. Про це заявив заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Валерій Миронов, коментуючи інцидент у метро Вашингтона (США).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі КМДА, В.Миронов, зокрема, вказав: "Зіткнення поїздів у київському метрополітені фізично неможливе, оскільки у столичній "підземці" кожна лінія обладнана системами автоматичного регулювання швидкості з автоматичною локомотивною сигналізацією, яка гарантує безпеку руху поїздів".

За його словами, якщо поїзди зближуються на небезпечну відстань, автоматично спрацьовує звукова сигналізація для підтвердження машиністом отриманої інформації. Навіть якщо машиніст не підтвердив інформацію про небезпеку, система самостійно зупиняє поїзд, додав чиновник.

При цьому В.Миронов наголосив, що за інтервалом руху поїздів метро стежить диспетчер. Тому якщо поїзд запізнюється або рухається із зміною інтервалу у 30 секунд, це відображається на моніторі диспетчера і супроводжується звуковим сигналом.

Крім того, за його словами, у київській "підземці" вже перевірили діючі системи, які є на лініях метрополітену і в поїздах.

Нагадаємо, у вівторок, 23 червня, на північному сході Вашингтона у годину-пік зіткнулися два поїзди метро. Кількість загиблих становить 9 людей.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини