RU

У київському метро обмежать рух

24.06.2010, 14:35

У зв'язку з роботами щодо спорудження станцій "Демеєвська", "Голосієвська" і "Васильківська" рух поїздів на Куренівсько-Червоноармійській лінії столичного метро буде обмежено з 26 по 28 червня.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КП "Київський метрополітен", зокрема, з 26 по 28 червня буде організовано рух поїздів від станції "Героїв Дніпра" до станції "Республіканський стадіон". Від станції "Республіканський стадіон" до станцій "Палац Україна" і "Либідська" прямуватиме тільки один поїзд з інтервалом 9-10 хвилин.

У повідомленні також йдеться, що цими днями для перевезення пасажирів будуть додатково організовані маршрути наземного транспорту.

З 29 червня Куренівсько-Червоноармійська лінія київського метрополітену продовжить роботу в штатному режимі.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Кабінет Міністрів передбачить у бюджеті на 2010 рік 400 млн. грн. для завершення будівництва і введення в експлуатацію до 31 грудня 2010 року станцій столичного метро "Демеєвська", "Васильківська" і "Голосієвська". До того ж П.Мирошников заявляв, що на запуск метро на Теремки необхідно 800 млн. грн.

Водночас "Київметробуд" вже отримав перший транш з державного бюджету в розмірі 50 млн. грн. на будівництво цих трьох станцій метро.

Станції "Демеєвська", "Голосієвська" і "Васильківська" планували відкрити ще у 2008 році.

Фоторепортаж "Метро на Теремки: за півроку до запуску" >>>
Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини