RU

У київському метро обіцяють поліпшити культуру обслуговування

19.11.2008, 10:30

Начальник столичного метрополітену Петро Мірошников ініціює поліпшення культури обслуговування в "підземці". Про це він заявив під час зустрічі з колективом комерційної служби підприємства.

Як повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен", звертаючись до працівників служби, П.Мірошников наголосив: "Ви є обличчям нашого підприємства. Перебуваючи на передовій, ви вбираєте весь негатив навколишнього середовища. Я це добре розумію. З іншого боку, я буду ставити завдання про істотне поліпшення культури обслуговування пасажирів. Справа в тому, що в умовах підвищеного тарифу, природно, у пасажирів з'явилося бажання отримувати послуги більш високої якості. Це все правильно і законно, і я повністю з цим згодний. Є завдання, які ми не можемо вирішити швидко, зокрема, розвиток метрополітену, збільшення поїздів на лініях. Але є завдання, які можна вирішувати швидко. Поліпшення культури обслуговування є саме таким завданням. Від вас я буду вимагати те, що ви можете зробити, а саме - спокійніше і добре ставитися до нашого пасажира".

За словами начальника КП "Київський метрополітен", працівники "підземки" повинні навчити пасажирів дисципліновано користуватися автоматичними контрольними пунктами, а пасажирів пільгових категорій - ставати в чергу для проходу через ручний контроль.

У свою чергу працівники комерційної служби метрополітену висловили побажання щодо поліпшення умов роботи. Зокрема йшлося про відсутність зв'язку "пасажир-касир" у вікнах кас, що негативно впливає на культуру обслуговування пасажирів. Контролери нарікали на поведінку працівників МВС і СБУ, яких, не бажаючи оплачувати проїзд, кривдять контролери, а в окремих випадках загрожують їх побити, а то й вбити.

Для підтримки співробітників і надання їм кваліфікованої моральної допомоги рішенням начальника метрополітену в комерційній службі скоро буде введено посаду психолога.

Нагадаємо, проїзд у громадському транспорті Києва подорожчав з початку листопада. Так, з 4 листопада одна поїздка в метро коштує 2 грн., у наземному транспорті - 1,5 грн., якщо купити талон зазделегідь у кіоску, і 2 грн. - в салоні транспорту. Водночас вартість поїздки в 50 коп. збережеться тільки для річних проїзних на всі види транспорту.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини