RU

У київському метро активізувалися кишенькові злодії

08.12.2008, 11:30

Після подорожчання проїзду у метро стоячи в чергах пасажири почали демонструвати вміст гаманців, готуючи гроші на купівлю кількох жетонів. Тим часом злодії придивляються, чим "багата" жертва, і можуть піти за нею у вагон.

Зокрема, кишенькових злодіїв вже було помічено в ранкові години "пік" на станціях метро "Університет", "Театральна", "Хрещатик", "Петрівка", пише "Газета по-київськи".

У міліції також зазначають, що кількість крадіжок збільшилося. Нажаль, конкретних цифр не називають, та й навряд чи вони відображали б реальну картину, адже багато пасажирів "підземки" не заявляють про пропажу, вважаючи пошук злодіїв безнадійною і безперспективною справою. "Поки жетони були по 50 копійок, на них вистачало і дрібних грошей, що завалялися у кишенях. Тепер доводиться діставати гаманець, - розповідає начальник прес-служби охорони метрополітену Олег Копаниця. - Ось злодюжки і "піднялися" на поверхню".

Звичайно кишенькові злодії працюють у вагонах метро, тобто там, де простіше вискочити з поїзда. І придивитися там легше - багато хто виставляє на загальний огляд дорогі мобільні, шукають щось у сумках, демонструючи, в якому відділенні лежить гаманець.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини