RU

У київських приміських маршрутках подорожчав проїзд

02.02.2011, 10:45
У київських приміських маршрутках подорожчав проїзд - Фото
a9aa0f6e44aa88d593894e6dbe7402bb.jpg

У київських приміських маршрутках подорожчав проїзд
Проїзд у київських приміських маршрутках подорожчав на 1,5-2 грн. Про це пише газета "Сегодня".

За інформацією видання, з 1 лютого проїзд Київ-Вишгород коштуватиме не 3 грн., а 4,5 грн., а Київ-Волошок - не 8 грн., а 10.

Подорожчання перевізники пояснюють стандартно - збільшенням вартості палива і запчастин. Але, за словами глави Асоціації перевізників Віталія Плакси, ціни збільшуються ще й за рахунок так званої класовості автобуса.

"Дозволено збільшити ціну проїзду на 2-3%, якщо перевезення здійснюється на комфортабельній маршрутці, а не на переробленому для перевезення КАМАЗі. Також, якщо у маршрутці стоїть телевізор", - сказав він.

Видання зазначає, що влада ніяк не може вплинути на ситуацію. Якщо у столиці є "стеля" для тарифу в 2,5 грн., то в області такого немає - кожного перевізника, який встановлює тарифи самостійно, перевіряє Антимонопольний комітет, пише газета.

За словами начальника Головного управління промисловості, транспорту і зв'язку Київської ОМА Володимира Очколаса, тарифи на проїзд справді треба збільшувати, але узгоджено. "В останнє ціни на проїзд у маршрутках Київської області офіційно переглядали у 2009 році. У середині лютого будемо розглядати ціну в 30 коп. за 1 км", - сказав він.

Проте вже зараз вартість 1 км - не 22 коп., а всі 30-37 копійок, зазначає видання.

Нагадаємо, у січні подорожчав проїзд у київських міських маршрутках. За словами перевізників, це не останнє збільшення тарифу цього року.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини