RU

У київських маршрутках з'являться контролери

27.04.2011, 13:20

У найближчому майбутньому контролери працюватимуть не тільки у київських тролейбусах, автобусах і трамваях, але й у маршрутках. Про це пише газета "Сегодня".

Як розповіли у "Київпастрансі", ця ідея виникла давно. "Це потрібно для того, щоб ми могли повною мірою збирати виручку, адже й тут бувають безквитковики, наприклад, у годину піків. Крім того, необхідно контролювати своїх водіїв, примушувати їх давати людям квитки. А для киян квиток буде додатковою гарантією отримання компенсації якщо щось, не дай Бог, трапиться", - зазначив замгендиректора підприємства Сергій Литвинов.

За його словами, розширювати штат контролерів не будуть: "Обійдемося своїми силами: будемо залучати людей із маршрутів іншого транспорту. Вони будуть, як і в автобусі, заходити на зупинці і просити пасажирів показати їм квиток. Якщо його не дав водій, розбиратися будуть з ним, а якщо пасажир сам не взяв, то йому загрожує штраф у 20-кратному розмірі вартості проїзду".

Контролери повинні мати при собі посвідчення і після оплати штрафу видати квитанцію. Скаржитися на роботу контролерів або повідомляти про порушення киян закликають телефоном 268-30-11.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини