RU

У київських лікарнях і санаторіях вже тепло

25.09.2008, 12:55

У лікувально-профілактичних закладах Києва вже потепліло.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації (КМДА), в зв'язку з різким зниженням температури повітря і за домовленістю між Головним управлінням охорони здоров'я і медичного забезпечення КМДА і АЕК "Київенерго", з 19 вересня почали подачу тепла в лікувальні заклади, насамперед у дитячі лікарні і пологові будинки.

Станом на 24 вересня забезпечене теплопостачання 47 лікувальних установ: 7 пологових будинків, 10 дитячих лікарень, 3 дитячих санаторія, 27 дорослих лікувальних закладів, в яких є стаціонарні відділення.

Температура повітря у приміщеннях сягає від +20° до +24°, у пологових будинках - до + 27°.

З 11 дитячих лікарень на цей момент не опалюється тільки Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня на вул. Дегтярівській, 23 через виконання робіт на ділянці магістральних тепломереж, які забезпечують подачу тепла в установу і перебувають на балансі АЕК "Київенерго" (підрядна організація - ЗАТ "СВС"). Сьогодні підтримка температури на рівні +20° - +22° в приміщеннях лікарні забезпечується електричними обігрівачами. Завершення ремонтних робіт тепломагістралей і підключення заплановано на 27 вересня.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Ющенко звернувся до керівників місцевих органів влади з дорученням завершити в пришвидшеному режимі підготовку до опалювального сезону і забезпечити українців теплом не за календарним принципом, а відповідно до реальних потреб.

Також нагадаємо, що заступник голови КМДА Анатолій Голубченко заявляв про те, що підключення систем теплопостачання в київських лікарнях і дитячих садках почнеться 1 жовтня і пройде в два етапи. За його словами, це дасть змогу вчасно - 15 жовтня - почати опалювальний сезон у столиці.

У минулому році подача тепла в пологові будинки, дошкільні і загальноосвітні заклади, а також лікувальні установи Києва почалася 11 жовтня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини