RU

У київській мерії скоротили витрати на поїздки і телефони

06.10.2010, 11:25
У київській мерії скоротили витрати на поїздки і телефони - Фото
0a49282da76248b0fdf390d423b9ca79.jpg

У київській мерії скоротили витрати на поїздки і телефони

У київській мерії скоротили витрати майже на все - від подарунків найкращим працівникам Києва до розмов чиновників по мобільному телефону. Про це заявив екс-заступник мера Києва Бронислав Стичинський.

За інформацією газети "Сєгодня", до 2006 року, при мерові Олександрові Омельченку, авто з водієм було у всіх замів і начальників головних управлінь, а бензин лився рікою. Мер Києва Леонід Черновецький і більшість його колишніх замів - Ірена Кільчицька, Денис Басс і Олесь Довгий - їздили на своєму авто. Тепер службове авто знову в ходу, але кількість транспорту для начальників главків, за словами Б.Стичинського, скоротили в 1,5 раза, а ліміт на бензин - вдвічі. Новий перший заступник мера Олександр Попов чергує поїздки на службовому і власному автомобілі.

Також у мерії економлять на годиннику і кольорах. Раніше години вручали до всіх професійних свят, зараз вітають у 10 раз менше представників професій. Крім того, скорочено ліміт розмов по мобільному телефону. "Колись чиновникам мерії оплачували мобільний зв'язок з розрахунку 1500 грн. у місяць. Зараз для замів мера встановлено ліміт у 500 грн., для начальників главків - 300. Слухалки телефонів не змінюють вже декілька років", - пише газета.

Крім того, зменшилася кількість поїздок за кордон, вартість путівок чиновники оплачують самі.

Водночас, за інформацією видання, на охороні у мерії не економлять. Так, згідно з тендерами, витрати на охорону мерії і Київради збільшилися майже у сім раз, хоч Б.Стичинський стверджує, що велика частина цих грошей - оплата послуг охорони минулих років.

Водночас будівлі мерії (по вул. Хрещатик, 36 і вул. Б.Хмельницького, 6а) вдень охороняють кілька охоронців. Додатково, як мінімум, 10 осіб залучаються під час засідань Київради до охорони сесійної зали.

Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини