RU

У київській мерії розповіли, коли подорожчає проїзд у метро

30.08.2010, 17:15

Новий тариф на проїзд у київському метро набуде чинності після того, як буде вивчено, наскільки він економічно обґрунтований. Про це заявив заступник мера столиці Анатолій Голубченко.

"У цей час ми ще раз перевіряємо відповідність цього тарифу економічно обґрунтованому рівню, вивчаємо прибутковість і проблемні фінансові питання комунального підприємства. Але водночас ми не можемо не виконати постанову суду. Тому рішення про введення тарифу в дію буде прийнято відразу після закінчення детального вивчення ситуації", - зазначив А.Голубченко, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі столичної мерії.

За словами чиновника, розпорядження про збільшення тарифу на проїзд у метро підписано на виконання рішення Окружного адміністративного суду. "Своєю постановою суд задовольнив позов КП "Київський метрополітен" про необхідність поновлення дії тих тарифів, які відповідно до розрахунків комунального підприємства є економічно обґрунтованими", - додав він.

А.Голубченко також зазначив, що у київському метрополітені діють пільги на проїзд для ряду категорій громадян.

Нагадаємо, минулого тижня у прес-службі Київської міської держадміністрації повідомили, що проїзд у столичному метро подорожчав з 1,7 грн. до 2 грн., однак не уточнили, з якого числа.

Проїзд у київському метро подорожчав до 2 грн. восени 2008-го. Однак вже з 31 січня минулого року в метрополітені діють нові тарифи на перевезення пасажирів - вартість однієї поїздки становить 1,7 грн.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>
Анатолій Голубченко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини