RU

У Київенерго стверджують, що не нараховували борги киянам

13.07.2011, 15:56
У Київенерго стверджують, що не нараховували борги киянам - Фото
9a9a8b7687067c84121c3767611a136c.jpg

У Київенерго стверджують, що не нараховували борги киянам

Київське міське відділення Антимонопольного комітету України не має претензій до ПАТ Київенерго по нарахуваннях за спожиту електроенергію для населення. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Київенерго.

"Інформація, поширена Київським міським територіальним відділенням АМКУ, яка була інтерпретована як факт порушень ПАТ Київенерго в 2011 році, є даними щомісячного звіту компанії. Він надається Антимонопольному комітету по згорненому сальдо за результатами звірок, що проводяться зі споживачами на певну дату. Таким чином, АМКУ у Києві не має претензій до Київенерго з приводу нарахувань за спожиту електроенергію для населення в 2011 році", - говориться в повідомленні.

У Київенерго наголосили, що діяльність енергокомпанії регламентується законодавством і перебуває під постійним і пильним контролем державних органів влади.

"Робота Київенерго по проведенню звірок проводиться регулярно. Під час звірок перевіряється правильність нарахувань за спожиту електроенергію і надходжень платежів на рахунок споживача", - уточнили в енергокомпанії.

Нагадаємо, раніше в Київському міському територіальному відділенні АМКУ заявили, що ПАТ Київенерго безпідставно нарахувало борги за електричну енергію жителям столиці.

Київенерго: довідка та добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини