RU

У Києві знесуть Русанівські сади

01.02.2011, 13:05

На засіданні Київради у четвер депутати планують розглянути питання знесення частини Русанівських садів, де повинні побудувати Подільсько-Воскресенський міст. Про це пише газета "Дело".

"Усього за проектом підлягають відселенню 259 ділянок. З власниками 161-єї досягнуті згоди. 70 відселять на Биковню, 59 - в Горбачиху, 19 отримали грошову компенсацію, власники 13 ділянок отримають квартири. А 50 отримали ділянки у Биковні і грошові компенсації. Власники 92 ділянок відмовилися від запропонованих компенсацій. Після того, як буде прийнято рішення Київради, їх виселять через суд - і так само у судовому порядку будуть визначені розміри компенсацій", - заявив автор проекту, глава постійної комісії з питань транспорту Дмитро Олійник.

За словами заступника глави Київської міської держадміністрації Анатолія Голубченка, це рішення, передусім, затвердить розміри фінансування. "Грошей має вистачити на всі компенсації", - заявив чиновник.

Нагадаємо, будівництво Подільського мосту почалося у 2003 році, але з 2007-го роботи були припинені через відсутність фінансування. У 2010 році здали першу чергу - відкрили рух по Гаванському мосту і естакаду з мосту на вулицю Набережно-Крещатицьку. Міст повинен розвантажити мости Патона, Метро, Південний і Московський.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини